KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13978128
nr 1397 8128
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 19/30, komposition. Motivet: 12x20, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:26:31
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)